[MA2] Nie ma mapy galaktyki - czarny ekran

Witam, mam problem, bo gram sobie ładnie w ME2. Poszedłem na ten statek zbieraczy, zebrałem jakiś moduł (?), i powiedzieli, że muszą to przygotować. Więc moje zadanie w dzienniku brzmi:
"Kontynuuj werbunek i szkolenie drużyny, a w tym czasie załoga przygotuje moduł..." jakoś tak. No ok, zrobiłem misje osobiste od wszystkich i teraz: wchodzę w mapę galaktyki, włącza się cut-scenka. Joker informuje mnie, że jest to gotowe, i muszą to sprawdzić. I Mam polecieć promem, a nie normandią. No to ok, powiedziała Miranda: "Będziesz mógł wybrać drużynę w drodze". Tym kończy się cut-scenka, a mi zamiast mapy galaktyki pokazuje się czarny ekran. I Nie wiem co mam zrobić, nie reaguje na "entery", spację, escape itd. Próbowałem zmienić priorytet ale na nic. Pomocy!


czy byla by Mozliwosc taka iz:gdybym udostepnil swoje save i ktos by je pobral a nastepnie zapisal za tym momentem gdzie sie mi wiesz i odeslal je.czy byla by taka mozliwosc???? smilies/question.gif smilies/question.gif smilies/question.gif plis
Odpowiedz
Taki błąd wyskakuje na jedno- i niektórych dwu-rdzeniowych prockach. Sam miałem problem w tym momencie.

Zainstaluj wydany niedawno patch i będzie po problemie.
Odpowiedz
A tak już żebyś później nie panikował to po scence zamiast mapy włącza się kolejna scenka ;-)
Odpowiedz
mam ten sam problem mam iść rozmawiać z ekipą i czarny ekran słysze tylko jakiś dźwięk i nic czekałem około 30 minut czy sie coś załaduje ale lipa. instalowałem pacha 1.2 też nie pomogło wie ktoś czy wogóle da się coś z tym zrobic??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia piątek, 10 września 2010, 16:10 napisał

A masz oryginalną grę?




niestety nie.... czyli to przez to że nie mam oryginału?? wczytałem jakiegoś sejva 100% i po tej scenie misja działa miodzio tylko ta scenka się nie czyta wrzuciłęm też tego fixa na jedno rdzeniowe procki sprzęt mam troche leciwy ale dobrze skonfigurowany i gra śmigała elegancko az do tego momentu....strasznie frustrujące. moze prześle komuś mojego sejva a ten ktoś zapisał by zaraz po tej scenie bym był strasznie wdzęczny tej osobie
Odpowiedz
W ME1, jeśli się nie miało oryginalnej wersji, nie dało się odpalić mapy galaktyki. Jakiś patch wtedy to naprawiał, ale nie pamiętam jaki. Możliwe, że i tu potrzeba patcha, choć osobiście polecam wydać 50zł i kupić oryginał
Odpowiedz
to mi wcale nie pomaga więc ponawiam swoją prośbę : czy mogłby ktoś kto posiada mass effect 2 odpalić mojego sejva i zapisać zaraz za cut scenką????? wielka prośba. A tak poza tym to nie mapa galaktyki się nie wczytuje tylko cut scenka i patch nic nie pomaga najnowszy jest 1.2 i właśnie go mam. Misja zaraz po cut scence działa elegancko bo mam jakiegoś sejva 100% ale chciałbym dokończyc gre moją postacią. Czy jest na tym forum jakiś fan erpegów który zrozumie drugiego fana erpegów i pomoże???????? podaje swoje gg: 1720108 i z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz
← Mass Effect

Nie ma mapy galaktyki - czarny ekran - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...